strona główna    kontakt
Kategorie
 
dane kontaktowe

REMA Sp. z o.o.

ul Zebrzydowicka 117 44-217 Rybnik


tel.: +48 32 43 09 213
fax.: +48 32 43 30 027

NIP: 642-00-22-023

O firmie

REMA Sp. z o.o. to firma rodzinna, która powstała w 1993r. Siedziba firmy mieści się w Rybniku na Górnym Śląsku.
Początkiem naszej działalności był handel hurtowy tłuszczami roślinnymi, lecz rynek i potrzeby Klienta sprawiły, że nasz asortyment powiększył się o bogatą ofertę artykułów nabiałowych oraz w mniejszym zakresie o artykuły spożywcze. Obecnie znajdujemy się na liście laureatów „Diamentów Miesięcznika Forbes”, uhonorowani jako jedno z najsilniejszych przedsiębiorstw w Polsce.
Hurtownia czynna jest 24h od poniedziałku do soboty.
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klienta poprzez dostawy towaru specjalistycznymi samochodami, jak również Klient ma możliwość dokonać osobiście zakupów w naszej hali „Cash&Carry” od poniedziałku do piątku w godzinach od 5:00 do 17:00 i w soboty w godzinach od 5.00 do 10.00
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, faxowo oraz prowadzimy sprzedaż internetową. Pracujemy według nowoczesnych metod, stosując rozwiązania logistyczne, pozwalające na szybką i sprawną obsługę Klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni, zdolni do negocjacji i reagujemy bardzo szybko na każdą uwagę i propozycję Klientów. Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny.
Nasi przedstawiciele handlowi są naszymi łącznikami w relacji Klient – Hurtownia. To oni dojadą do Państwa, poinformują o promocjach oraz nowościach.
Dział zaopatrzenia kierowany jest przez wyspecjalizowaną kadrę, odpowiedzialną za współpracę z największymi i najlepszymi producentami branży nabiałowej w Polsce.
Dział obsługi Klienta jest dostępny do Państwa usług od poniedziałku do piątku w godzinach od 5:00 do 21:00 i w soboty od 5.00 do 12.00. Hurtownia REMA to nowoczesny obiekt wysokiego składowania w pełni chłodzony. Jest to niespełna 4000m3 kubatury obiektu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową i zachęcamy do współpracy. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze.

tworzenie stron www: Aptus.pl