O Naszej Firmie

     REMA Sp. z o.o. to firma rodzinna, która powstała w 1993r. Siedziba firmy mieści się w Rybniku na Górnym Śląsku. W Cieszynie, tuż przy granicy z Czechami mieści się nasz drugi oddział. Początkiem naszej działalności był handel hurtowy tłuszczami roślinnymi, lecz rynek i potrzeby Klienta sprawiły, że nasz asortyment powiększył się o bogatą ofertę artykułów nabiałowych oraz w mniejszym zakresie o artykuły spożywcze. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klienta poprzez dostawy towaru specjalistycznymi samochodami, jak również Klient ma możliwość dokonać osobiście zakupów w naszej hali „Cash&Carry”. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, faxowo oraz prowadzimy sprzedaż internetową. Pracujemy według nowoczesnych metod, stosując rozwiązania logistyczne, pozwalające na szybką i sprawną obsługę Klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni, zdolni do negocjacji i reagujemy bardzo szybko na każdą uwagę i propozycję Klientów. Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny.
            Nasi przedstawiciele handlowi są naszymi łącznikami w relacji Klient – Hurtownia. To oni dojadą do Państwa, poinformują o promocjach oraz nowościach.
Dział zaopatrzenia kierowany jest przez wyspecjalizowaną kadrę, odpowiedzialną za współpracę z największymi i najlepszymi producentami branży nabiałowej w Polsce.
            Hurtownia REMA to nowoczesny obiekt wysokiego składowania w pełni chłodzony. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową i zachęcamy do współpracy. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze.